První jarní cvičení

8. 3. 2008
Dne 8.3.2008 proběhlo hasičské cvičení. Dopoledne proběhl 1. jarní úklid hasičské zbrojnice. Po polední pauze proběhlo hasičské cvičení na hřišti u sokolovny. V počátku si hasiči vyzkoušeli záchranu civilisty z hořícího objektu. Hasiči si vyzkoušeli záchranu člověka s amputací nohy, pohmožďeným ramenem, rozbitou hlavou a proraženými plícemi. Hasiči se sešli v celkovém počtu 7 osob a zaučovali 2 budoucí členy Šárku a Petra. Šárka se odvážně ujala zraněné osoby (figurýny Evy), Jarda stál opodál a zodpovědně kontroloval situaci. Po vzájemné konzultaci ohledně organizace záchrany se hasiči přesunuli ke stromům u hospody a opakovali si slaňování, při kterém taktéž zaučovali Šárku s Petrem. Ač byla všem trochu zima, všichni sportovně využili volné soboty.
Fotky s této akce najdete zde.