Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hasičský bál 2.2.2008

3. 2. 2008
V sobotu se uskutečnil Hasičský bál, který se opravdu vydařil. Všichni se dobře bavili a tancovali. K tanci hrála jako obvykle skupina Karavel a počet zúčastněných se pohyboval okolo 110 lidí. Na bále nechyběla ani bohatá tombola, kterou uváděli Vojta s Martinem. Hlavní cena bylo hasičské auto na dálkové ovládání, potom sud piva, spousta skleniček a dalších věcí. O tombolu byl takový zájem, že ani nestačily lístky a museli se použít z šaten. Martin měl výstižný proslov, který sklidil velký potlesk, všichni se skvěle bavili, i když se ze začátku spekulovalo o zrušení bálu. Během dlouhých příprav výzdoby sálu se totiž porouchal kotel. Újezdští hasiči rychle sháněli za rozbitý kotel náhradu, sehnali několik plynových kamen, aby obecenstvo při tanci nezmrzlo. Svou práci vykonali opravdu skvěle. Celé dva týdny se připravovala honosná výzdoba sálu a čištění parket. Z převlékáren pro fotbalisty v horním patře se udělala hlídaná šatna na svrchní oděvy. Už se těšíme na další v pořadí již 3. Hasičský bál, který doufáme, že dopadne tak skvěle jako tento. Fotografie z bálu najdete zde.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář