7. května v 20:05 vyjela jednotka k požáru skladu restaurace do obce Loděnice.
Na místě společně s HZS Beroun, JSDH Rudná, JSDH Loděnice.

4. května v 4:50 vyjela jednotka k požáru přístřešku do obce Loděnice.

13. března v 3:03 vyjela jednotka k požáru nízké budovy do obce Svatý Jan pod Skalou, Sedlec. Jednotka prováděla zálohu na místě události.
Na místě společně s HZS Beroun, JSDH Rudná, JSDH Svatý Jan pod Skalou, PČR, RZS.

15. února v 11:30 vyjela jednotka do obce Mezouň, kde ohlašovatel hlásil zápach plynu z domovní pripojky. Na místě jednotka provedla vytyčení nebezpečné zóny a počkala na příjezd plynové pohotovosti, která si místo události převzala.
Na místě společně s HZS Beroun a plynová pohotovost.

4. února
V 16:58 vyjela jednotka do obce Vysoký Újezd ke vzniklé laguně na pozemku, která ohrožovala nemovitost.
Chvilku po návratu z čerpání vody, vyjela jednotka ke spadlému stromu poblíž obce Dolní Roblín.
Ve 22:46 vyjela jednotka ke spadlému cihlovému plotu, který zablokoval chodník a vozovku do obce Kuchař.

2. února v 9:20hod vyjela jednotka ke spadlému stromu přes komunikaci do obce Vysoký Újezd. Strom byl pomocí motorové pily odstraněn z vozovky

1. února 13:13hod vyjela jednotka ke spadlému stromu přes komunikaci do obce Vysoký Újezd. Strom byl pomocí motorové pily odstraněn z vozovky.